Červen 2008

moje video1

30. června 2008 v 18:28 →já
tak tohle je moje 1 videjko je to krátký ale doufám že to neva

Dva a půl chlapa

30. června 2008 v 15:18 seriály

uvidíte na TV NOVA: Pondělí 30. 6. 2008 17:20

Seriál pojednává o mužích, ženách, sexu, randění, rozvodu, mateřství, rodičovství, vztahy mezi sourozenci a rodiči, penězích, ale hlavně - o lásce. Jinými slovy, Dva a půl chlapa je další z rodiny komedií ze života. Lépe řečeno: v tomto případě se jedná o životy dvou bratrů, syna (synovce) jednoho z nich a množství žen, které úvodní mužskou dvojici obklopují...
Zaběhlý stereotyp finančně zabezpečeného starého mládence Charlieho Harpera (Sheen), novodobého Casanovy, jenž vlastní dům na pláži v Malibu, sviští si to v Jaguáru a ženy mu doslova padají k nohám, dozná změn v okamžiku, kdy jej navštíví bratr Alan (Cryer), který se právě rozvádí, a jeho desetiletý syn Jake (Jones). Právě tito dva se jednoho dne rozhodnou, že se k Charliemu přestěhují, že budou nějakou dobu žít pod střechou jeho honosného sídla.
Věci se nadále zkomplikují, když se "vyrojí" další aktéři: Charlieho a Alanova narcistická, citově apatická matka Evelyn (Taylor), Alanova neurotická ex-manželka Judith (Hinkle), Charlieho dominantní správcová Berta (Ferrell) a Rose (Lynskey), neuvěřitelně manipulativní a značně ztřeštěná sousedka, jež s Charliem prožila krátký románek a od té doby je jím přímo posedlá. Je rozhodnutá zůstat v jeho životě za každou cenu...
Ač jsou vztahy Charlieho a Alana mnohdy napjaté, jedno mají bratři společné: oba milují Jakea a chtějí pro něj jen to nejlepší. Také proto se rozhodnou, že jako rodina budou fungovat. Nikdo není dokonalý - ale oni dva se vynasnaží, aby byli co možná nejlepší...
Dva a půl chlapa je seriál, na němž se podíleli Chuck Lorre (Dharma & Greg, Cybill, Grace Under Fire) a Lee Aronsohn (Cybill, Grace Under Fire, Murphy Brown).
Výkonnými producenty série jsou Chuck Lorre, Lee Aronsohn, Eric Tannenbaum (Run of the House), Kim Tannenbaum (Run of the House), Mark Burg (John Q, The Sandlot) and Oren Koules ( Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda).
DVA A PŮL CHLAPA (Two and a Half Men)
TV NOVA: PO - PÁ (všední dny) 13:45 - 14:15
ZAHÁJENÍ SÉRIE: 9. dubna 2008
USA, 2003- doposud; natočeno 5 sérií

gumci

30. června 2008 v 10:33 →SB

úžasnákovi

29. června 2008 v 21:19 filmi

Úžasňákovi

Pan Úžasňák byl tím nejlepším a nejoblíbenějším ze všech super hrdinů na celém světě. Lidé ho milovali a vláda dobře platila. Nepřízeň osudu z něj (i z ostatních hrdinů) ale udělala anonymního úředníčka v soukolí byrokracie. Jak by vypadal Superman, kdyby mu zakázali potírat zlo a šířit dobro, se dozvíte v novém animovaném hitu studia Pixar (Hledá se Nemo).

Pan Úžasňák býval před patnácti lety krásný, hrdý, neporazitelný a oblíbený, hlavně proto že vedle pronásledování lupičů neváhal zachránit třeba i kočku, která uvízla na stromě. Jednoho dne ale zachránil sebevraha a málem prošvihl svatbu s kočkou Elastičkou. Svatbu stihl, ale bývalého sebevraha najednou trápily poraněné plotýnky (mohl za ně Pan Úžasňák) a rozhodl se soudit o náhradu škody.
Série dalších absurdních soudních procesů udělala ze super hrdinů v očích vlády (jinak jejich zaměstnavatele) nechtěnou přítěž a rozhodnutí bylo na světě. Super hrdinové byli do jednoho propuštěni, dostali zákaz činnosti a byli zařazeni do vládního programu na ochranu svědků. Noční můra (a hodně vtipná myšlenka) většiny komiksových vydavatelství v akci!
uzasBob Parr je zpruzený prací řadového úředníka a sbírá nadváhu. Bob Parr byl Panem Úžasňákem, ale to už je dávno. Aby se z každodenní rutiny úplně nezbláznil, občas s kamarádem Mražounem poslouchá policejní vysílačku a tajně někoho zachrání z trosek hořícího domu. Ale nebylo by to to pravé ořechové, ani kdyby se přitom maskoval lískovým těstem.
Jednoho dne se věci dají zase do pohybu. Záhadná Miráž chce, aby se Pan Úžasňák vrátil do akce. Musí pracovat tajně, aby svět a hlavně manželka o ničem nevěděli. Jenže v tom je háček a Elastička, která si nejprve myslí, že jí Bob zahýbá, bude muset vzlétnout na záchrannou misi. Nebyla by to komedie pro celou rodinu, kdyby se do nebezpečí nepřipletly i super dětičky a zřejmě první rodinná týmovka (další hodně vtipná myšlenka) je na světě!
ohenFilm, který se jmenuje Úžasňákovi, by teoreticky měl být úžasný. Scénárista a režisér Brad Bird, který je v Pixaru jedním z "nově příchozích", vytvořil svět plný odkazů na současnou pop kulturu doplněný lehkými tóny příjemného retra 60. let. Hodně mu pomáhal Michael Giacchino, který hudbu pojal jako poctu atmosféře špionážních thrillerů ze stejné doby. Jakkoliv se totiž film tváří moderně, nemůže popřít že tajná základna na ostrově Nomanisan až příliš nápadně připomíná všechny ty tajné základny z prvních Bondovek.
Bird se bez zaváhání strefuje do komiksového světa, nejen když na plátně představuje Ednu Módní, návrhářku která šila pro všechny přední super hrdiny. Scéna, ve které Edna vysvětluje, proč je z módního i praktického hlediska pláštěnka na kostýmu absolutně neaktuální, v očích komiksového fandy prostě musí být skvostná.
luxPřesto není nutné milovat komiksy, abyste si Úžasňákovy užili. I pokud patříte k těm nešťastným, kteří Supermana považují za toho borce v kamaších z reklamy na prací prášek, nabídnou vám Úžasňákovi pořádnou porci situační komiky. Snad jen děti se pobaví méně než u předchozích filmů studia Pixar. Úžasňákovi vypadají spíše jako film pro starší než mladší diváky (vůbec se tam nezpívá a úplně chybí roztomilý přihlouplý bavič!). Ale berte to tak, že čím více se budou vrtět děti, tím více se bude smát vy.
USA 2004
Scénář a režie: Brad Bird
Hrají (v českém znění): Jaromír Meduna, Tatiana Vilhelmová, Pavel Kříž, Jan Maxián
ÚžasňákoviÚžasňákoviÚžasňákovi

vysvědčení

29. června 2008 v 16:46 →já
ahojky fakticky sem smutná.....no dostala jsem na vízoooo 2dvojky jinak samí ale fakt mě překvapilo že jsem dostala z matematiky 2...........fakt.....nevím co říct........ukázala jsem to doma mámě a ona na to nic......já jse jí řekla že příští rok v osmé třídě budu mít samí to slibujuuuuuuuu................................tak doufám žese mi to splní

sem v SONB

28. června 2008 v 12:38 →já
ahojky vím že vás s tím obtěžuju ale jestly se vám líbí můj blog tak pro mě hlásněte mocinky děkujumůj výtvor do VGS

26. června 2008 v 14:19 →já
ahojky tak tohle sem udělala......do VGS no víte moc bych potřebvala abyste mě podpořily.až začne tak prosí pro mě hlásněte

H2O stačí přidat vodu-where we belong

24. června 2008 v 21:08 →mp3 ke stažení


2.bleskajda-konec

24. června 2008 v 21:03 →bleskovky
1.kdo to zpívá
2.jak se ta písnička jmenuje
3.řekněte aspon 2 filmi které zahrála
4.co chceš a diplom
Devilishgirl

20. června 2008 v 15:39 →SB
Picture Captions

Lovely_Lucinnka

20. června 2008 v 15:37 →SB
Picture Captions

audition

20. června 2008 v 8:30 →galerie
tak tato hra je hustá...já ji hraju...naučíte se tam taneční kroky které jsou fakt hustý
je tanečná hra a v evropě je neznámá...tak ji sem dávám
download: torent


petice proti týrání zvířat

19. června 2008 v 8:39 →pro vaše blogísky
Petice proti týrání zvířátek!!!

KDO MÁTE BLOG, PROSÍM, DEJTE SI TAM TENTO ČLÁNEK A PODEPIŠTE SE POD NĚJ!!!!

Asi všichni milujeme pomazlit se s hebkou srstí našich mazlíčků.. Naše zvířátka měli štěstí.. Ale když zrovna hladíte vaše zvířátko, jiné umírá na pokusy.. Je to smutné a tak Vás vyzívám, abyste proti tomu se mnou bojovali.. Vím že nic proti tomu neuděláme, ale pomocte mi to aspoň rozšířit, aby si lidi uvědomili, že např. jejich zvířátko trpí, majitel ho mlátí, nedává mu nažrat... Pojďte aspoň tohle změnit!!! Dokážeme jim, že je to bolí a měli by si jich považovat!!!!! Smutně zdravím ty, kteří mají rádi zvířátka a v životě jim nebudou ubližovat!!!!

Podpisy: Veve, Joulinka, Bedib, Tr_apka, EmotiveGirl, MaTTy, Lovely_Lucinnka,LenyQaA

hodnocení blogu pro Devilishgirl

19. června 2008 v 8:29 →diplomky pro vás
ahoj máš fakt super blog desing články prostě nevím co dodat jenom záhlaví chybí štáva.......no je to takové prázdné....jinak je vše fajn,pp
chceš taky ohodnotit blog? KLIKNI