jak udělat rozcestník?

14. června 2008 v 17:18 |  →návody
1. Ze všeho nejdřív si otevřeme třikrát internetový prohlížeč, a to s těmito stránkami: Nastavení blogu a v něm panel rubriky, nový článek a váš blog...;) Nebojte se, všechno se nám bude o pár řádků později velice hodit...;)
2. Ještě než začneme, vytvořte si rubriku, do které pak budeme vaše nadbytečné rubriky házet...Například já jsem si vytvořil rubriku Torrenty, protože pak v ní budou odkazy na torrenty her, alb a filmů...;) Takže jestli se mám vžít do obyčejného smrtelníka, tak ten nejspíš udělá rubriku Obrázky a pak do ní bude dávat odkazy na rubriky collrofullů, avatarů a blendů...Je fajn, když si rozumíme...;)
3. Fajn...;) Teď se nacházíme v jedné z rubrik, kterou už za chvíli pošleme do rozcestníku...;) Nejdřív ale zkopírujte její adresu do...
4. ...nového článku a přímo do nového odkazu...;) Opakujte tuhle činnost u tolika rubrik, o kterých víte že půjdou do jednoho rozcestníku...;)
5. U mě výsledek vypadá nějak takto, ale až vy si budete jistí, že víc už do svého rozcestníku nechcete, článek vložte do rubriky, která bude v menu, v mém případě je to rubrika Torrenty...;) Ještě ale pojďme udělat jednu věc, takže si přepněte prohlížeč zpět do nastavení, a do rubrik, tak jako v prvním obrázku...;)
6. Klikejte postupně na rubriky, jejichž odkazy jste před chvílí kopírovali, vždy dejte upravit rubriku a vyberte možnost skrýt vždy, čímž způsobíte, že rubrika zmizí nadobro s panelu Menu...;) Tedy když ještě dáte volbu uložit...;)
7. Teď uý vám jen nabízim vidět mistrovské dílo, které by se vám ale mělo ukázat také...;) Jak vidíte, v menu už rubriky Filmy - torrenty hry - torrenty a alba - torrenty nejsou, kouzlo rozcestníku je přesunulo do nvého článku...;) Návod máme hotový, jsme zase o něco chytřejší...;)
Přesto se může stát, že snad něco nepochopíte, tak v takovém případě bude nejlepší okamžitě mi to dát vědět prostřednitvím komentářů...;) jestli ale opravdu chcete, abych vám s problémem trošku píchnul, nestačí napsat jen: Nejde mi to. Svůj problém rozveďte tak dokonale, jak jen umíte, abych vám mohl odepsat stejně dokonale...;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

kdo jsi ?

kluk 9.5% (53)
holka 75.4% (421)
muž 1.3% (7)
žena 3.4% (19)
zvíře 3.2% (18)
mimozemštan 7.2% (40)

Komentáře

1 Elda →your SB *♥* Elda →your SB *♥* | Web | 14. června 2008 v 20:26 | Reagovat

mno taky přemejšlim, že bych udělala nějaký rozcestníky, ale etě newim :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama