naruto

9. června 2008 v 10:14 |  seriály
jak všichni víme serial naruto který tet v česku dává na jetix je skoro po celém světě populární

Student akademie

Academy Student Stát se Academy Studentem je první krok k tomu, stát se profesionálním ninjou. Studenti jsou vyučováni základy k tomu, aby se stali ninjama. Spíše než vykonávající mise, všechny studenti jsou vycvičení k tomu, aby zvládli základní techniky a schopnosti. Všichni studenti se zapisují ve velmi mladém věku věku. K tomu, aby se staly Geniny, studenti musí projít komplexním graduujícím testem. Projitím tohoto testu dává studentům velkou šanci stát se ve světě ohromným ninjou.. Není to moc lehký test a proto mnoho studentů neprojde. Procházení této hodnosti je pravděpodobně nejkritičtější stupeň směrem k tomu aby se stali elitními nindži.

Genin

GeninGenin je považovaný za nejnižší hodnost pro nindžu.Genini obvykle vykonávají krutou práci a špinavou práci.Vykonávají D mise. Každým Geninům jsou přiřazeni Jounini instruktoři. Jounin pomáhá cvičit Geniny, aby se stali modrými a zkušenými nindži.

Chuunin

ChuuninChuunin je hodnost středního nindži, aby jí nindža dosáhl musí absolvovat zkoušku; zkouška která bývá dvakrát za rok.Tým Genninů musí být nominovaný jejich Senseijem.A musí zvládnou všechny části zkoušky k tomu, aby prokázaly že on nebo ona má to co má mít správný Chuunin. Když byl Narutuv tým v Chuuninské zkoušce, jen jedna osoba dosáhla tohoto titulu (Shikamaru). Chuunin je považovaný za vůdce a je odpovědný za ty pod jeho příkazem. Jejich misijní parametry rozšiřují a zahrnout vyšší úrovně mise v rozsahu od jednoduchého doprovodu nebo shromáždění inteligence k tomu, aby otevřela boj a dokonce atentát.

Jounin

JouninTitulní Jounin je rozčleněný na dvě separátní kategorie. Předtím než získáte plný titul Jounin, jste, podle ujednání, Special Jounin. Toto je další hodnost nahoru z Chuunina a pokrývá všechno ,dělá, ale také zahrnuje vysoce rizikové mise mezi dalšími zeměmi, jako: doprovázející licenční poplatek. Tyto mise jsou mnohem víc delikátní a nebezpečné než předchozí mise. Kompletní Jounini jsou přiřazený k nejvíce nebezpečným a nejvyšší placení misí. Tyto mise mohou být cokoli z na vysoké úrovni mezinárodní atentáty ,doručování a sbírání důležitých dokumentů a smluv. Jen nindža s bohatstvím bojových zkušenosti se může stát plný Jounin. V nějakém bodu v Jounininově kariéře k ní nebo k němu bude přiřazený tým Geninů a bud je učit a provázet jejich vývoj. Tato zodpovědnost je obrovská , oni budou dohlížet na jejich studenty a jejich trénink a bubou odpovědní za jejich životy dokud se nestanou Chuuniny.

ANBU

ANBUANBU je přesně řada nindži. ANBU operuje jak na nejvyšší úrovni vrazi, vyšetřovatelé, a také lovci nindži.Jsou mlčenlivá organizace která existuje v každé vesnici a jsou na pokyn objednávky jejich Kage. Průměrná délka života pro ANBU členi žíjí krátce kvůli jejich nejnebezpečnějším úkolům;nosí zvířecí masky (reprezentující zvířata Zodiac) chrání jejich identitu a dále navodí obavu do jejich cílů. ANBU členové také mají tetování na rameně.

Sannin

SanninSannini jsou nindžové s nesmírnou schopností. Mnohokrát jsou tak silní, jestliže ne silnější, než Kage. Obvykle žijí mino vesnice, aby držely nízký profil ale jsou přinucený být ve styku s vesnicí čas od času pro bezpečnostní opatření. Orochimaru, Jiraiya, a Tsunade jsou všechno považovaní za Sanniny.

Kage

KageKage je skrytý vesnický příslušný vůdce. Kages jsou nindži to jsou mezi nejsilnější, jestliže ne nejsilnější nindža v jejich vesnici. K tomu, aby stal se Kage,musí lézt na příslovečný "žebřík" z Genin hodnosti. Kages jsou zodpovědní za ochranu a zdravý jejich lidí a celých důležitých pádů rozhodování na jejich ramenech. Tam je obecní úřad starších lidí kteří si často poradí na vysoké úrovni rozhodnutí, ale nakonec, Kage má finální slovo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

líbí se ti můj blog?

jo je nej 45.5% (175)
ujde 26.8% (103)
chybí tam něco 14.5% (56)
ne 13.2% (51)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama